Automatyka domowa, inteligentny dom


Inteligentny dom, który pracuje za Ciebie!

Automatyka domowa nie jest już wizją zapożyczoną z filmów science fiction. Nie musisz sięgać do literatury popularnonaukowej, by się o tym przekonać. Boom technologiczny dzieje się właśnie tu i teraz. Zadaj sobie pytanie, czy inteligentny budynek zaoferuje Ci same korzyści?

 

Inteligentna instalacja z korzyścią dla komfortu domowników

Wyobraź sobie jak świetnie będziesz się czuł w domu, który  zadba o wygodę całej Twojej rodziny. Przed poranną pobudką Twój inteligentny dom „nagrodzi” Cię odpowiednią oprawą sprzyjającą trudnemu porannemu wstawaniu do pracy i szkoły.

Inteligentny system podwyższy temperaturę, włączy ulubioną muzykę, uchyli rolety, dobierze komfortową temperaturę wody do porannej toalety, ba, nawet wanna sama wypełni się przyjemnie szemrzącą wodą. Ekspres zaparzy ulubioną kawę, a po opuszczeniu domu przez domowników przygaszą się światła i obniży temperatura, aż do waszego powrotu.

Rozmrożenie produktów na obiad możesz swobodnie „zarządzić” dzięki sygnałowi wysłanemu do lodówki przez telefon komórkowy. A wieczorem Twój inteligentny dom zasunie rolety, zgasi światło, media i obniży temperaturę, a system alarmowy automatycznie się włączy. Twoim jedynym wysiłkiem będzie użycie przycisku, który zasygnalizuje systemowi gotowość do wszelkich zmian.

Inteligentna instalacja integruje wszystkie systemy domowe w jeden spójny: alarm, domofon, nagłośnienie, elektryka i wiele innych.

To nie bajka, to nowa rzeczywistość!

Szczegółowa oferta dostosowana do Twoich potrzeb gratis tylko u nas.

Autoryzowany partner polskiej marki Nexwell

 

Podejmij z Nami współpracę!

Zapewnimy Ci dobór i instalację doskonałego sprzętu

Jeżeli pragniesz doświadczyć niebywałego luksusu, skontaktuj się z Nami jeszcze dziś!

 

  • Montujemy instalacje elektryczne
  • Przystosowujemy system automatyki domowej do codziennego użytku

Kamulti – wirtualny świat na żywo!

Odkryj to, co możliwe!

5 + 9 =