609 090 701 biuro@kamulti.pl

CCTV IP cyfrowa technologia IP


Jakość nagrań Full HD,  która zadziwia!

Czy wiesz, że kamera ip ze względu na wydajne parametry,  stanowi nowoczesną alternatywę dla konwencjonalnych systemów analogowych? Instalacja kamer ip nowej generacji i montaż monitoringu zapewniają spore korzyści. To nie tylko doskonała jakość obrazu, ale i minimalny pobór energii!

 

Strefa CCTV ip nieustannie zaskakuje atrakcyjnymi rozwiązaniami

CCTV IP to system przekazywania obrazu wspierany przez rejestratory i kamery ip megapikselowe. Kamery ip posiadają rozdzielczość kilkukrotnie przeważającą tę spotykaną w tradycyjnych analogowych systemach, co oczywiście przekłada się na jakość nagrań i wiąże się z ulepszeniem kompresji kodeków H.264.

 

Cyfrowa technologia a lokalizacja

Kamery IP posiadają gniazdo ethernet RJ-45, które służy do wpięcia kamery do sieci LAN. Obiór obrazu może odbywać się w dowolnym  miejscu z dostępem do Internetu, niezależnym od miejsca umieszczenia kamer.

CCTV ip przeznaczona jest do kontroli i poprawy bezpieczeństwa zarówno w obiektach, jak i poza nimi. Może być wykorzystywana jako monitoring biura, monitoring obiektów sportowych, rozległych przestrzeni, instytucji, szkół oraz zwykłych posesji. Warto wiedzieć, że obraz z kamer jest Full HD!

Możesz mieć dostęp do kamer z dowolnego miejsca na świecie z komputera, tableta, telefonu.

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie i poznaj szczegóły tej innowacyjnej technologii.

 

Podejmij z Nami współpracę!

Zapewnimy Ci dobór i instalację doskonałego sprzętu.

Jeżeli zależy Ci na doskonałej jakości,  wybierz:

 

  • Kamery IP
  • Obiektywy
  • Monitory
  • Rejestratory

Kamulti – wirtualny świat na żywo!

Odkryj to, co możliwe!

6 + 3 =