609 090 701 biuro@kamulti.pl

CCTV Telewizja dozorowa


Monitory telewizji przemysłowej cctv

Choć najważniejszym elementem systemów CCTV są kamery, jakość monitorów również jest bardzo ważna. To na nie przekazywany jest obraz, aby można było dobrze go odczytać, pożądana jest wysoka rozdzielczość, a także odpowiednia wielkość ekranów. W naszej ofercie można znaleźć rozmaite propozycje.

Monitory do systemów CCTV znaleźć można w przeróżnych wariantach. Gdy nasi klienci nie wiedzą, która z propozycji będzie dla nich najbardziej odpowiednia, jesteśmy w stanie udzielić fachowej porady. Służymy pomocą także w zakresie doboru rodzaju montażu monitorów, a możliwości jest wiele.

Najlepsze ekrany dla Twojego systemu monitoringu

W naszej ofercie znaleźć można tylko najlepsze ekrany, dzięki którym systemy CCTV działają niezawodnie i można za ich pomocą zyskać wyraźny obraz w wysokiej rozdzielczości. Monitory dedykowane do systemów CCTV charakteryzują się długą żywotnością, są przystosowane do pracy przez całą dobę, a ich matryce nie wypalają się na skutek wyświetlania ciągle tego samego obrazu.

Osobom poszukującym najlepszych ekranów do systemu monitoringu proponujemy szeroki wybór monitorów LCD, LED, TFT i Full HD. Nowoczesne sprzęty zapewniają najwyższe walory użytkowe, a także gwarantują trwałość. To sprawia, że każdy taki zakup jest doskonałą inwestycją na długi czas.

Najwyższa jakość oferowanego przez nas sprzętu i jego nowoczesna technologia daje gwarancję stuprocentowej satysfakcji dla wszystkich naszych klientów. Monitory komputerowe, jakie proponujemy, mogą mieć wielkość 21, 24 czy 27 cali lub więcej, a w razie problemów z wyborem sprzętu, pospieszymy z fachową radą.

4 + 4 =