609 090 701 biuro@kamulti.pl

Rejestratory systemów monitoringu


Rejestratory wideo CCTV

Posiadanie dobrego rejestratora systemu monitoringu IP jest niezbędne. Umożliwia to zapisywanie uzyskanych obrazów, co stanowi o sensie posiadania takiego systemu. Nowoczesne rejestratory kompresują nagrania do małych rozmiarów, oszczędzając miejsce na dysku.

Znajdujące się w naszej ofercie rejestratory do monitoringu IP posiadają wysoką rozdzielczość. Umożliwia to nagrywanie obrazu bardzo wyraźnego, co pozwala na jego dokładne przeanalizowanie jeśli zajdzie taka potrzeba. Obraz zachowuje wyrazistość nawet po skompresowaniu nagrania.

Najlepszy sprzęt dla telewizji przemysłowej

Mamy świadomość tego, że instalacja monitoringu i skompletowanie urządzeń wchodzących w skład takiego systemu to poważna inwestycja. Niezbędne jest więc, by poczynione wydatki opłaciły się, czyli by sprzęt działał niezawodnie. Gwarantujemy, że tak będzie, gdy wybiorą Państwo nasze usługi.

Dzięki naszym propozycjom możliwe jest stworzenie niezawodnie działającej sieci monitoringu IP i czerpanie z tego licznych korzyści. Rejestratory umożliwiają nagrywanie uzyskanego obrazu, a ich rozdzielczość HD sprawia, że na nagraniach można dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły.

W każdym przypadku wskazane jest, by zamontowany monitoring IP działał w najlepszy możliwy sposób. W tym celu można zamontować wiele kamer, a także zapewnić nagrywanie obrazów w rozdzielczości HD. Wszystko to zapewnia skorzystanie z naszej oferty, w skład której wchodzi tylko najlepszy sprzęt.

14 + 5 =