609 090 701 biuro@kamulti.pl
Fotowoltaika - prąd z energii słonecznej

Instalacje fotowoltaiczne


Systemy fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne to coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala znacząco zmniejszyć rachunki za energię elektryczną, a przy tym przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. Dlatego też nasza firma zadbała o to, by w naszej ofercie nie zabrakło projektowania oraz wykonywania instalacji fotowoltaicznych w dobrej cenie.

Oferujemy wykonanie profesjonalnych projektów systemów zasilania dla domów jednorodzinnych oraz do budynków gospodarczych, starając się dopasować je w pełni do indywidualnych potrzeb klienta. W swoich realizacjach wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne panele słoneczne, które wyróżnia długa żywotność. Dzięki temu darmowa energia elektryczna może zawitać również do Twojego domu.

Zalety instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika ma wiele zalet, które sprawiają, że staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem w budynkach jednorodzinnych. Przede wszystkim, jest to system przyjazny środowisku i w pełni ekologiczny – decydując się na ten sposób pozyskiwania energii nie przykładamy ręki do coraz większego zanieczyszczenia atmosfery, jakie powodują tradycyjne elektrownie.

Co więcej, instalacje fotowoltaiczne są również zwyczajnie opłacalne – zamontowanie paneli słonecznych na dachu własnego domu to darmowa energia. Nawet jeśli nie pokryje ona w całości zapotrzebowania Twojej rodziny na prąd, możesz mieć pewność, że niższe rachunki miesięczne staną się faktem – przekonało się o tym już wiele osób korzystających z tej technologii. Wśród nich znajdują się również przedsiębiorcy, dla których „energia ze słońca” jest bardzo istotnym czynnikiem obniżania kosztów działalności.

Dlaczego warto wybrać KAMULTI?

Przede wszystkim dlatego, że posiadamy niemałe doświadczenie w pracy przy instalacjach elektrycznych, które sprawia, że działamy szybko i sprawnie. Co więcej, oferujemy kompleksowe usługi – projektowanie instalacji, wykonanie oraz serwis. Wszystko to w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Nasze instalacje wyróżnia ponadto trwałość i bezawaryjność.

Zapewniamy kompleksową obsługę , od projektu, przez montaż, po zgłoszenie do zakładu energetycznego.

Dowiedz się więcej. – www.freenergy.pl

1 + 4 =