609 090 701 biuro@kamulti.pl

Instalacje antenowe SAT/TV


 

anteny staelitarne

Instalacje antenowe RTV- SAT umożliwiają odbiór programów cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, odbiór stacji radiowych UKF oraz DAB+, a także odbiór programów satelitarnych z satelit Hot Bird i Astra. To wciąż najpopularniejsza metoda na odbiór telewizji wysokiej jakości. Wiedząc o tym oferujemy profesjonalną pomoc w dobrej cenie. Nasze doświadczenie sprawia, że anteny satelitarne montujemy szybko i sprawnie.

Przed wykonaniem instalacji antenowej wykonujemy jej projekt tak, by uzyskać jak najlepszy zasięg pozwalający na odbiór silnego sygnału. Wykonujemy zarówno tradycyjne instalacje, jak i instalacje antenowe z systemem multiroom, pozwalającym na założenie kilku gniazd antenowych w poszczególnych pomieszczeniach domu. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym anteny są funkcjonalne i niezawodne w każdych warunkach.

Instalacje zbiorcze dla Twojej firmy

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów prywatnych. Jeśli poszukujesz firmy, która wykona zbiorczą instalację dla Twojego przedsiębiorstwa – również możesz zdać się na nas. Na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości wykonamy dla Ciebie instalację antenową na miarę Twoich potrzeb. O wysokiej jakości naszych usług przekonało się już wielu właścicieli firm i obiektów hotelowych.

Przed przystąpieniem do realizacji wykonujemy szczegółowy projekt instalacji antenowej. Umożliwia on zwizualizowanie instalacji przed jej wdrożeniem. Kolejnym etapem jest montaż obejmujący podłączenie wszystkich odbiorników. Dzięki temu od razu możesz zacząć oglądać telewizję. Wszystko to w bardzo dobrej, niskiej cenie, która pozytywnie Cię zaskoczy.

Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą. Dopasowujemy bezpłatną ofertę indywidualnie do klienta.

 

Podejmij z Nami współpracę!

 

Zapewnimy Ci dobór i instalację doskonałego sprzętu.

Jeżeli zależy Ci na doskonałej jakości,  wybierz:

 

Kamulti – wirtualny świat na żywo!

Odkryj to, co możliwe!

14 + 14 =