609 090 701 biuro@kamulti.pl

Projektowanie sieci LAN, okablowanie strukturalne


 

Okablowanie strukturalne, Sieci LAN

Okablowanie strukturalne LAN to rozwiązanie, które można wykorzystać na szereg sposobów. Wśród nich wymienić możemy instalację sieci komputerowej, sieci telekomunikacyjnej oraz systemu CCTV, czyli telewizji przemysłowej. Sieci LAN to jedno z najpopularniejszych, najtańszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań, które wykorzystujemy w większości usług w naszej ofercie.

Klientom, którzy planują stworzenie lub przebudowę lokalnej sieci komputerowej, oferujemy usługi projektowania sieci LAN oraz wykonanie okablowania strukturalnego w oparciu o przewody znanych i cenionych producentów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że sieć będzie niezawodna i trwała. Wykonujemy również certyfikowane pomiary okablowania wszystkich kategorii.

Dobór przepustowości

Podczas projektowania i wykonywania lokalnych sieci komputerowych w budynkach dbamy o to, by spełniały one wszystkie oczekiwania naszych klientów. Dlatego też szacujemy niezbędne zapotrzebowanie w zakresie przepustowości. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się Internetem nawet o prędkości 1GB/s i to przy rozbudowanych sieciach obejmujących wiele stanowisk komputerowych.

W swojej pracy dbamy o najwyższą jakość i precyzję. Wybieramy niezawodne, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz przewody wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu nasze instalacje są niezawodne i trwałe – zapewnią Ci dostęp do Internetu, jakiego potrzebujesz. To wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki której wykonanie sieci LAN nie będzie oznaczało dla Ciebie wydatku ponad miarę.

Umów się z nami jeszcze dzisiaj na bezpłatne spotkanie, aby poznać szczegóły oferty.

 

Podejmij z Nami współpracę!

Nasza firma zajmuje się także projektowaniem, wykonywaniem i montażem okablowania strukturalnego.

Uwaga! wykonujemy certyfikacje sieci w oparciu o pomiary Fluke,  niezbędne do uzyskania 25-cio letniej gwarancji producenta!

 

Zapewnimy Ci dobór i instalację doskonałego sprzętu:

 

  • LAN okablowanie strukturalne
  • Certyfikacja sieci
  • Pomiary sieci LAN

 

Kamulti – wirtualny świat na żywo!

Odkryj to, co możliwe!

10 + 10 =