609 090 701 biuro@kamulti.pl

Systemy alarmowe SSWiN


 

Osobom, które chcą w pełni zabezpieczyć swoją posesję przed włamaniami, oferujemy nowoczesny System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN). To bardzo skuteczne rozwiązania alarmowe, które posiadają dwuskładnikowy system powiadamiania. Nie tylko uruchamiają odstraszający złodzieja alarm, ale również wykonują automatyczne połączenie z agencją ochrony, która przyjeżdża na miejsce zdarzenia.

Oferujemy montaż systemów alarmowych składających się z nowoczesnych (zarówno standardowych, jak i bezprzewodowych) czujników oraz centrali alarmowej. Korzystamy z najwyższej jakości urządzeń, dzięki czemu zawsze wybierasz skuteczne zabezpieczenie. Zajmujemy się również serwisem zainstalowanych systemów. Wybierając naszą firmę możesz mieć pewność, że Twój dom będzie odpowiednio chroniony.

Zalety systemu SSWiN

System SSWiN to skuteczne zabezpieczenie, które posiada wiele zalet. Przede wszystkim, dzięki głośnemu sygnałowi dźwiękowemu alarmy te doskonale odstraszają intruzów. Połączenie z agencją ochrony zapewnia zaś wczesne wykrycie włamania lub napadu. Na miejsce szybko dociera bowiem profesjonalne wsparcie, które umożliwia złapanie złodzieja na gorącym uczynku.

Systemy SSWiN dostępne są w dwóch wersjach – standardowej oraz bezprzewodowej. Obydwie jednak charakteryzują się szybkim i łatwym montażem oraz atrakcyjną ceną. Zaletą tych systemów alarmowych jest również ich niezawodność oraz łatwość obsługi. Większość proponowanych przez nas rozwiązań pozwala na sterowanie za pomocą telefonu komórkowego, co jest dodatkowym ułatwieniem dla użytkowników.

Zachęcamy do umówienia się z naszym pracownikiem na bezpłatne spotkanie, na którym dowiesz się wszelkich szczegółów.

 

Podejmij z Nami współpracę! 

Zapewnimy Ci dobór i instalację doskonałego sprzętu

Jeżeli zależy Ci na ochronie mienia  wybierz alarm:

 

  • Czujki m.in. przestrzenne, sejsmiczne, udarowe magnetyczne, mikrofalowe
  • Centrale alarmowe  przewodowe i bezprzewodowe
  • Sygnalizatory  wewnętrzne i zewnętrzne
  • Piloty napadowe

 

Kamulti – wirtualny świat na żywo!

Odkryj to, co możliwe!

14 + 11 =