609 090 701 biuro@kamulti.pl

CCTV Telewizja dozorowa


Uzbrój się w kamerę!

 

Czy zdajesz sobie sprawę, że w świecie techniki bezpieczeństwo w dużym stopniu zależy od obserwacji? Systemy zabezpieczające pomagają w kontroli nie tylko nad wielkimi obiektami. Obecnie ich walory użytkowe doceniają już niemal wszyscy.

 

Monitoring a CCTV

Razem ze wzrostem zapotrzebowania na technologiczne gadżety, monitoring zyskał zupełnie nową nazwę. Telewizja przemysłowa znana jako telewizja dozorowa a ostatnio CCTV, zawładnęła świadomością wielu użytkowników i miłośników skutecznych rozwiązań.

>> CCTV << (od ang. closed-circuit television) wykorzystywana  jest do przekazywania obrazu z pomieszczeń i z dowolnej przestrzeni.

Rozejrzyj się, zakładanie kamer stało się już niemal obsesją. Wszędzie śledzą nas kamery, na ulicy, w instytucjach użyteczności publicznej, w parkach, na przystankach, a nawet w ulubionym sklepie spożywczym dostrzeżesz monitoring. W banku kamera śledzi każdy Twój ruch, w szkole Twoje dziecko może czuć się  bezpiecznie dzięki cctv. Instalacja monitoringu na Twojej posesji zapewni Ci komfort o bezpieczeństwo. Kamery w Twojej firmie pomogą Ci utrzymać ład i pozwolą na kontrolę pracowników. Tak wiele możliwości w tak niewielkich urządzeniach.

 

W jaki sposób działa nowoczesny monitoring?

Przystępność cenowa i duży wybór urządzeń powodują, że montaż kamer jest bardzo łatwym sposobem na uniknięcie wielu kłopotów. Właściwy dobór sprzętu sprawi, że odbiór obrazów rejestrowanych przez obiektyw będzie odznaczał się dużą wyrazistością.

Obraz z kamer przekazywany jest do rejestratora, gdzie zostaje zarchiwizowany. Nowoczesne rejestratory wyposażone w kartę LAN, po podłączeniu do Internetu umożliwiają zdalne zarządzanie i podgląd w każdym miejscu z dostępem do sieci. System rejestruje bieżące wydarzenia i archiwizuje wcześniejsze nagrania.

Długość nagrania zależy od wielkości zastosowanego dysku twardego zainstalowanego w rejestratorze, w każdej chwili można go wymienić na model o większej pojemności. Wystarczy, że spojrzysz na monitor komputera pc, laptopa czy na wyświetlacz telefonu komórkowego, gdyż rejestr monitoringu nie musi się odbywać w miejscu instalacji kamer.

Dzięki zastosowaniu akumulatorków podtrzymujących pracę systemu, zanik napięcia nie spowoduje przerwy w pracy monitoringu i archiwizowaniu.

Zyskaj już dziś dostęp do kamer z dowolnego miejsca na świecie z komputera, tableta, telefonu!

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, aby poznać wszelkie szczegóły.

 

Podejmij z Nami współpracę!

Zapewnimy Ci dobór i instalację doskonałego sprzętu.

Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie,  wybierz:

 

 

Kamulti – wirtualny świat na żywo!

Odkryj to, co możliwe!

12 + 8 =