609 090 701 biuro@kamulti.pl

Centralny system nagłośnienia Multiroom


 

Systemy audio Multiroom

Muzyka towarzyszy nam każdego dnia. W domach, w sklepach, miejscach pracy. Do niedawna odtwarzanie muzyki wymagało od nas posiadania zarówno odtwarzacza, jak i systemu głośników w każdym pomieszczeniu. Na szczęście, to już przeszłość. Rozwiązaniem, które zapewnia nam wysoką estetykę, doskonałą jakość dźwięku, a przy tym pozostawia wiele wolnej przestrzeni, jest nagłośnienie multiroom.

Nasza firma dąży do spełnienia wszystkich oczekiwań klientów. Dlatego też wykonujemy systemy nagłośnienia multiroom w oparciu o najnowsze trendy. Profesjonalny projekt oraz szybka instalacja to gwarancja doskonałej jakości dźwięku w każdym miejscu Twojego domu lub firmy. Wszystko dzięki temu, że w naszych realizacjach wykorzystujemy nowoczesne urządzenia wysokiej jakości.

Z czego składa się system multiroom audio?

System multiroom audio to minimalizacja ilości sprzętu znajdującego się w pomieszczeniach, co pozytywnie wpływa na ich estetykę. Niemniej jednak, aby mógł działać tak, jak tego chcemy, musimy zadbać o instalację najważniejszych elementów. Wśród nich nie może zabraknąć odtwarzacza – obecnie mamy do wyboru wiele nowoczesnych urządzeń, które nie wymagają już od nas posiadania płyt CD lub DVD – utwory zapisujemy bowiem w postaci plików cyfrowych.

Kolejnym niezwykle ważnym elementem są głośniki, które powinny zostać rozmieszczone we wszystkich pomieszczeniach, które chcemy objąć systemem multiroom. Możemy wybierać pomiędzy tradycyjnymi głośnikami wiszącymi lub wolnostojącymi, jak też zdecydować się na niewidzialne głośniki zamontowane w ścianie. To idealne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku biura lub firmy.

Sterowanie i użytkowanie systememu multiroom

Choć wydawać by się mogło, że sterowanie systemem multiroom jest trudne, tak naprawdę nowoczesne urządzenia wykorzystywane w naszych realizacjach sprawiają, że codzienne użytkowanie systemu jest proste i intuicyjne – bez problemu poradzi sobie z tym każda osoba, również taka, która do tej pory nie miała styczności z tą formą nagłośnienia.

Wszystkie niezbędne operacje, takie jak wybór utworów, ustawianie głośności czy kolejności odtwarzania plików, wykonujemy na jednym odtwarzaczu. Nagłośnieniem możemy sterować przy wykorzystaniu paneli naściennych oraz smartfonów i tabletów z zainstalowaną aplikacją. Co ważne, urządzenia jakie oferujemy naszym klientom są naprawdę intuicyjne w obsłudze i niezawodne. Możesz więc mieć pewność, że spełnią Twoje oczekiwania.

Dlaczego multiroom jest lepszy od standardowych rozwiązań?

Nagłośnienie multiroom ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to minimalizacja ilości sprzętu – możemy zapomnieć o zakupie odtwarzaczy do każdego pomieszczenia – dzięki czemu zyskujemy więcej wolnego miejsca. Co więcej, niewidzialne głośniki montowane w ścianie zapewniają doskonałą jakość dźwięku oraz pozytywnie wpływają na estetykę pomieszczeń. Multiroom to również wygodna i prosta obsługa, która szczególnie przypada do gustu wymagającym klientom.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną ofertę, abyś mógł poznać szczegóły tej technologii.

 

Podejmij z Nami współpracę!

Zapewnimy Ci dobór i instalację doskonałego sprzętu.

Jeżeli zależy Ci na doskonałej jakości,  wybierz:

 

Kamulti – wirtualny świat na żywo!

Odkryj to, co możliwe!

5 + 1 =