609 090 701 biuro@kamulti.pl

Systemy kontroli dostępu i rejestratory czasu pracy


KD RCP

Każdy pracodawca dba o bezpieczeństwo swojej firmy i chce mieć pewność, że pracownicy prawidłowo wykonują powierzone im zadania. Dlatego też przygotowaliśmy szeroką ofertę systemów kontroli dostępu oraz systemów RCP (Rejestracja Czasu Pracy), które pozwalają na kontrolę godzin pracy. Naszym klientom oferujemy projektowanie, montaż oraz serwis zainstalowanych systemów.

Nasz asortyment to nowoczesne rozwiązania umożliwiające monitorowanie czasu pracy oraz kontrolę dostępu do pomieszczeń. Wykorzystujemy sprawdzone urządzenia znanych i cenionych producentów, które w połączeniu z naszym doświadczeniem zapewniają pełną kontrolę nad efektywnością pracowników oraz nowoczesny i wygodny sposób identyfikacji użytkowników. Wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zalety systemów RCP

Nowoczesne systemy RCP ułatwiają ewidencję czasu pracy. Elektroniczna rejestracja nie wymaga prowadzenia dokumentacji, a także daje gwarancję, że wszystkie zapisane odnośnie pracowników dane są rzetelne. Automatyzacja ewidencji pracy to spora wygoda, zarówno dla pracodawcy, jak i osób wykonujących pracę. Przekonało się o tym już wielu przedsiębiorców korzystających z naszych usług.

Warto dodać, że elektroniczny rejestrator czasu pracy pozwala również na sprawdzanie rzetelności pracowników. Nie ma bowiem mowy o oszustwach, niedociągnięciach czy nadużyciach. Dzięki temu firmy, które stosują tego typu rozwiązania, odnotowują znaczącą poprawę wydajności pracy, a tym samym obniżają koszty. Jest to więc rozwiązanie, które się opłaca. Inną zaletą systemu jest również generowanie raportów dla księgowych.

Popraw bezpieczeństwo firmy z systemami kontroli dostępu

W naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne systemy kontroli dostępu, dzięki którym możesz znacząco zwiększyć bezpieczeństwo swojej firmy. Posiadamy bardzo szeroką ofertę zabezpieczeń – od systemów kontroli dostępu na karty zbliżeniowe, aż po nowoczesne czytniki biometryczne. Oferta naszej firmy to gwarancja najnowocześniejszych rozwiązań, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Umów się z nami jeszcze dzisiaj na bezpłatne spotkanie.

 

Podejmij z Nami współpracę!

Zapewnimy Ci dobór i instalację doskonałego sprzętu

Właściwa ochrona i doskonała jakość w jednej ofercie!

 

  • Rejestratory czasu pracy
  • Karty dostępu
  • Czytniki biometryczne

 

Nigdy wcześniej kontrola dostępu nie była tak prosta w obsłudze!

Kamulti – wirtualny świat na żywo!

Odkryj to, co możliwe!

7 + 7 =