609 090 701 biuro@kamulti.pl

Projektowanie, montaż i serwis instalacji przeciwpożarowych


instalacje ppoż.

Pragniesz zabezpieczyć swój dom lub miejsce pracy przez pożarem? W takim razie nasza oferta jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Oferujemy projektowanie instalacji PPOŻ w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę. Świadczymy również usługi montażu nowoczesnych systemów pożarowych, a także zajmujemy się serwisem zamontowanych przez nas urządzeń i czujników.

W swojej pracy działamy wykorzystując niezawodne i nowoczesne urządzenia, dzięki którym nastąpi znacząca poprawa bezpieczeństwa Twojego domu lub firmy. To bardzo wrażliwe czujniki, dzięki którym detekcja zagrożenia występuje niezwykle szybko. Co więcej, obsługa systemów naszego wykonania jest prosta i intuicyjna – możesz więc mieć pewność, że budynek zostanie odpowiednio zabezpieczony.

Niezawodność naszych systemów

Systemy pożarowe, które instalujemy w biurowcach, urzędach i domach to nowoczesne, niezawodne urządzenia, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości. Możesz więc mieć pewność, że wybierasz najwyższą jakość i dobrą ochronę. Co więcej, nasza oferta obejmuje nie tylko wykonanie instalacji, ale również jej serwis – dzięki czemu nasze systemy PPOŻ są niezawodne.

Praktyczne zastosowanie

Systemy przeciwpożarowe, które wykonujemy dla naszych klientów, wyróżnia szeroki zakres działania. O niebezpieczeństwie informuje sygnalizacja dźwiękowa – gdy tylko czujniki wykryją dym lub ogień wszystkie osoby w budynku zostają o tym fakcie powiadomione. Co więcej, niektóre z naszych rozwiązań to nie tylko detekcja, ale również skuteczne oddymianie, które zmniejsza zagrożenie.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie, w celu poznania szczegółów oferty.

 

Podejmij z Nami współpracę!

 

Nie lekceważ zagrożenia, wybierz bezpieczeństwo.

Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem, serwisowaniem, konserwowaniem systemów pożarowych:

 

  • Systemy sygnalizacji alarmu pożarowego SAP
  • Dźwiękowe systemy ostrzegawcze DSO

 

 

Kamulti – wirtualny świat na żywo!

Odkryj to, co możliwe!

10 + 6 =